ART / Lithographs / Litograph in colors 12837168
nr 1283 7168
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Lars Pirak (b. 1932), Sweden. Renskiljning, 134/360. Subject: 35x43,
LITOGRAPH IN COLORS, Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Renskiljning. Signerad, numrerad 134/360. Motivet: 35x43 cm
2000
SEK 2400
Monday October 21 2019
at 20:59:47
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
2.000 kr (Robot)
2.200 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik
Lars Pirak
Read more about Lars Pirak